BEAUTYLAB INTERNATIONAL

  • thumb_img source_img

BEAUTYLAB® Self-tanning Lotion Kit (3x200)

0 Opinie Add your review

Dostępność produktu : Ilość w magazynie

298,00 zł
Ilość

Intensywny samoopalacz

Głęboko nawilżający balsam do opalania wzbogacony peptydami aktywującymi opaleniznę, DHA i egzotycznymi naturalnymi substancjami czynnymi, aby zapewnić złocistą opaleniznę bez smug.Ten bogaty w składniki odżywcze balsam nawilżający będzie stopniowo tworzyć naturalnie wyglądającą opaleniznę w przeciągu 3 do 4 godzin od zaaplikowania, która będzie coraz bardziej intensywna trakcie dłuższego użytkowania. (W komplecie z rękawiczkiami do aplikacji)

SPOSÓB UŻYCIA: Wmasuj obficie w oczyszczoną skórę, lekkimi okręznymi ruchami używając załączonych rękawiczek. Upewnij się, że miejsce poddawane zabiegowi jest pokryte preparatem w całości. Pozostaw na 3-4 minuty do wyschnięcia. Dla uzyskania najlepszych rezultatów stosować po użyciu Peelingu przed opalaniem.

 

Peeling przed opalaniem

Obowiązkowy punkt, aby przygotować skórę do idealnej opalenizny. Ten kremowy, pieniący balsam zawierają nieszkodliwe dla wód oceanów -bez PVC- krzemionkowe drobiny otoczone miękkimi złuszczającymi skorupkami, które delikatnie ale efektywnie usuwają martwe komórki naskórka i wygładzają skórę.

Sposób użycia: Przed rozpoczęciem peptydowego opalania - stosować co 3 dni, aby rozjaśnić skórę i pozwolić na lepsze wchłanianie Nawilżającego utrwalacza opalenizny
Aby wyrównać koloryt skóry - Jako zwykły peeling

SPOSÓB UŻYCIA: Nanieść mokrymi dłońmi na całe ciało, stosując okrężne ruchy, aby utworzyć łagodną pianę, koncentrując się na przesuszonych partiach ciała. Zmyć ciepłą wodą.

Nawilżający utrwalacz opalenizny

Multizadaniowy ultra nawilżający aksamitny balsam wzbogacony peptydami aktywującymi opaleniznę i bogatą mieszanką maseł i olejków z lasów tropikalnych, które odżywiają skórę, a jednocześnie stopniowo aktywują delikatną opaleniznę, której odcień nasila się podczas kolejnych aplikacji.

Używać po zastosowaniu produktów samoopalających lub po opalaniu w słońcu, aby utrzymać i przedłużyć opaleniznę.

SPOSÓB UŻYCIA: Nałożyć obficie na oczyszczoną skórę dokładnie pokrywając obszaru, na który chcemy działać. Stosować rano i wieczorem.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.